
Otthoni kémiai hámlasztó: miért must-have?
Mik azok a kémiai hámlasztók? Mit tud az AHA, a BHA és a PHA? Kell-e bőrradírt használni mellettük? Melyiket válaszd?
ElolvasomMik azok a kémiai hámlasztók? Mit tud az AHA, a BHA és a PHA? Kell-e bőrradírt használni mellettük? Melyiket válaszd?
ElolvasomSzerintünk egy rossz toniknál a semmilyen is jobb, egy jó tonik viszont szuper dolgokat tud tenni a bőrödért <3 De miket? És milyen tonikot válassz?
ElolvasomA tiszta bőr szebb, ápoltabb bőrt is jelent, amin a többi bőrápoló is hatékonyabban működik. De milyen lemosók vannak, és milyet válassz? Mi a helyzet a szappannal vagy a micellás vízzel?
ElolvasomA hidratáló az alapápolás fontos lépése, mégsem mindegy, milyet választasz belőle. Mit jó, ha tartalmaz az esti hidratálód, és mit jó, ha nem?
ElolvasomMiért fontos a fényvédelem? Mit jelentenek a különböző jelölések (pl. UVA-PF vagy PPD)? Mennyi fényvédőt használjak, és újrakenjem-e páróránként? A legfontosabb kérdésekre a válasz egy helyen >>
ElolvasomKell-e külön szemkrémet használnom? Mit vessek be, ha a bőröregedés jelei okoznak gondot, ha nagyon száraz a szemkörnyékem, vagy ha sötét karikáim vannak? Részletes leírás és termékajánló a cikkben >>
ElolvasomAkár egy egyszerű, gyors alaprutint szeretnél magadnak, akár egy minden jóval felturbózott hiper-szuper profi rutint, most segítünk, hogy mik a lehetséges lépések, és azok hogyan állnak össze egy komplett bőrápolási rutinná!
ElolvasomA tudatos bőrápolásban nem elég arra figyelni, hogy milyen hatóanyagokat használsz, arra is kell, miket használhatsz és nem használhatsz együtt. Jó-e együtt a C-vitamin és a nia? Hát a hámlasztó és a retinol? Ezt szedtük össze Neked >>
ElolvasomAgyagos maszk, fekete maszk, hidratáló maszk... melyiket mikor és kinek érdemes használni?
Elolvasom